CIG10W1R5MNC
Samsung Electro-Mechanics
型号:
CIG10W1R5MNC
描述:
FIXED IND 1.5UH 800MA 250MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 250mOhm
Series CIG10W
Inductance 1.5 µH