CIG21C4R7MNE
Samsung Electro-Mechanics
型号:
CIG21C4R7MNE
描述:
FIXED IND 4.7UH 580MA 433MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 433mOhm
Series CIG21C
Inductance 4.7 µH