Samsung Electro-Mechanics
型号:
CIGT252010EH2R2MNE
封装:
1008 (2520 Metric)
批次:
-
描述:
FIXED IND 2.2UH 2.4A 80MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.266
$0.266
10
$0.23655
$2.3655
25
$0.20672
$5.168
50
$0.17727
$8.8635
100
$0.162545
$16.2545
250
$0.147744
$36.936
500
$0.13889
$69.445
1000
$0.10639
$106.39
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.7A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 2.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1008 (2520 Metric) |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhm Max |
| Series | CIGT |
| Inductance | 2.2 µH |
| Type | Thin Film |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Samsung Electro-Mechanics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |