CIM21U151NE
Samsung Electro-Mechanics
型号:
CIM21U151NE
描述:
FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.043" (1.09mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CIM21
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 600mA