KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.273
$1.273
10
$1.0051
$10.051
50
$0.87115
$43.5575
100
$0.75392
$75.392
500
$0.569601
$284.8005
1000
$0.502588
$502.588
2500
$0.469082
$1172.705
5000
$0.452324
$2261.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | High Reliability |
| Height - Seated (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 200V |
| Temperature Coefficient | BX |
| Size / Dimension | 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Military, MIL-C-11015, CK05 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 82 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |