首页 / 陶瓷电容器 / CK45-B3AD221KYVNA
minImg
CK45-B3AD221KYVNA
TDK Corporation
型号:
CK45-B3AD221KYVNA
描述:
CAP CER 220PF 1KV RADIAL
库存 : 4397
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient B
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series CK45
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr TDK Corporation
Capacitance 220 pF