TDK Corporation
型号:
CK45-B3DD332KYNNA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 3300PF 2KV RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.39805
$3.9805
50
$0.30134
$15.067
100
$0.26239
$26.239
500
$0.194389
$97.1945
1000
$0.165234
$165.234
2500
$0.155515
$388.7875
5000
$0.145796
$728.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.610" (15.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 2000V (2kV) |
| Temperature Coefficient | B |
| Size / Dimension | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CK45 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 3300 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |