首页 / 陶瓷电容器 / CK45-E3AD103ZYNNA
minImg
CK45-E3AD103ZYNNA
TDK Corporation
型号:
CK45-E3AD103ZYNNA
描述:
CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
库存 : 26324
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.610" (15.50mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient E
Size / Dimension 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series CK45
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10000 pF