首页 / 陶瓷电容器 / CK45-R3AD222K-GRA
minImg
CK45-R3AD222K-GRA
TDK Corporation
型号:
CK45-R3AD222K-GRA
描述:
CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.748" (19.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient R
Size / Dimension 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CK45-RR
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF