TDK Corporation
型号:
CK45-R3DD102K-NRA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.3268
$3.268
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 2000V (2kV) |
| Temperature Coefficient | R |
| Size / Dimension | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | CK45-RR |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |