首页 / 陶瓷电容器 / CK45-R3DD102K-NRA
minImg
CK45-R3DD102K-NRA
TDK Corporation
型号:
CK45-R3DD102K-NRA
描述:
CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
库存 : 45
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Temperature Coefficient R
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CK45-RR
Mfr TDK Corporation
Capacitance 1000 pF