TDK Corporation
型号:
CKCA43C0G1H330K100AA
品牌:
封装:
1206 (3216 Metric)
批次:
-
描述:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.22325
$2.2325
50
$0.1558
$7.79
100
$0.13433
$13.433
500
$0.096026
$48.013
1000
$0.083248
$83.248
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Number of Capacitors | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 1206 (3216 Metric) |
| Ratings | - |
| Series | CKC |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 33pF |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |