CKCL22C0G1H221K085AA
TDK Corporation
型号:
CKCL22C0G1H221K085AA
封装:
0805 (2012 Metric)
描述:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0805
库存 : 236
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Number of Capacitors 2
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
Series CKC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 220pF