TDK Corporation
型号:
CKCL22JB1H473M085AA
品牌:
封装:
0805 (2012 Metric)
批次:
-
描述:
CAP ARRAY 0.047UF 50V JB 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1235
$0.1235
10
$0.0874
$0.874
50
$0.06954
$3.477
100
$0.062985
$6.2985
500
$0.05073
$25.365
1000
$0.04617
$46.17
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Temperature Coefficient | JB |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Number of Capacitors | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 0805 (2012 Metric) |
| Ratings | - |
| Series | CKC |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.047µF |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |