CKR22BX333KR-LL
KYOCERA AVX
型号:
CKR22BX333KR-LL
描述:
CAP CER 0.033UF 50V BX 2-DIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) 0.175" (4.45mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.325" (8.25mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient BX
Size / Dimension 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.033 µF
Features -
Failure Rate R (0.01%)