CKR22CG820JP
KYOCERA AVX
型号:
CKR22CG820JP
描述:
CAP CER 82PF 200V NP0 2-DIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) 0.175" (4.45mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.325" (8.25mm)
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 82 pF
Features -
Failure Rate P (0.1%)