CL1108-3-50TR-R
Eaton - Electronics Division
型号:
CL1108-3-50TR-R
描述:
FIXED IND 50NH 80A 0.00028OHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 80 A
Shielding -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.28mOhm
Series CL
Inductance 50 nH