Signal Transformer
型号:
CL2-40-12
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 40VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.672
$20.672
10
$18.24
$182.4
25
$17.63162
$440.7905
50
$15.80762
$790.381
100
$15.199715
$1519.9715
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 68.20mm |
| Size / Dimension | 79.40mm L x 54.40mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Current - Output (Max) | 3.33A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | CL2 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 40VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 12V |