CL31F226ZPHNNNE
Samsung Electro-Mechanics
型号:
CL31F226ZPHNNNE
描述:
CAP CER 22UF 10V Y5V 1206
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CL
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 22 µF