首页 / 振荡器 / CL3225-156.257812-3.3-20-X-T-TR
minImg
Raltron Electronics
型号:
描述:
XTAL OSC XO 156.257812MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CL3225
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V