Skyworks Solutions Inc.
型号:
CLA4607-108
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 120V 250MW
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 120V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.27pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 150 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Resistance @ If, F | 2.5Ohm @ 10mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | - |
| Power Dissipation (Max) | 250 mW |
| Series | - |
| Package / Case | SMD 1.83mm x 1.43mm |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CLA4607-108 |