首页 / 断路器 / CLB-503-27J8N-W-F/50
minImg
CLB-503-27J8N-W-F/50
Carling Technologies
型号:
CLB-503-27J8N-W-F/50
描述:
CIRCUIT BREAKER
用户指南
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CLB
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V