CLC1B36BK
Hammond Manufacturing
型号:
CLC1B36BK
描述:
COLO 24X44X36 1 BAY ASSY
用户指南
Number of Units -
Color Black
Mounting Rails Two Pair
Material Metal, Steel
Product Status Active
Door Steel
Weight -
Series CLC
Type Cabinet Rack
Dimensions - Overall 44.000" L x 24.000" W x 36.000" H (1117.60mm x 609.60mm x 914.40mm)