首页 / 固定电感器 / CLF10040T-331M-CA
minImg
CLF10040T-331M-CA
TDK Corporation
型号:
CLF10040T-331M-CA
描述:
FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
库存 : 432
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 530 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.032Ohm Max
Series CLF-CA
Inductance 330 µH