首页 / 固定电感器 / CLF12555T-150M-CA
minImg
CLF12555T-150M-CA
TDK Corporation
型号:
CLF12555T-150M-CA
描述:
FIXED IND 15UH 3.2A 37.2MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 5.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 37.2mOhm Max
Series CLF-CA
Inductance 15 µH