首页 / 固定电感器 / CLF12555T-150M-H
minImg
CLF12555T-150M-H
TDK Corporation
型号:
CLF12555T-150M-H
描述:
FIXED IND 15UH 3.2A 31 MOHM SMD
库存 : 287
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Ratings -
DC Resistance (DCR) 31mOhm
Series CLF-H
Inductance 15 µH