首页 / 固定电感器 / CLF6045NIT-331M-D
minImg
CLF6045NIT-331M-D
TDK Corporation
型号:
CLF6045NIT-331M-D
描述:
FIXED IND 330UH 360MA 1.1OHM SMD
库存 : 1051
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 360mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 360 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm Max
Series CLF-NI-D
Inductance 330 µH