CLM0D03120
Siemens
型号:
CLM0D03120
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR LTG M-HELD,60A,3NO,OPN
用户指南
Operating Temperature -
Coil Power 410VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 60 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series -
Coil Voltage 120VAC
Contact Material -
Mfr Siemens
Must Operate Voltage 102 VAC