CLM0D09208
Siemens
型号:
CLM0D09208
描述:
CONTACTOR LTG M-HELD,60A,9NO,OPN
用户指南
Operating Temperature -
Coil Power 1200VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 60 A
Must Release Voltage -
Contact Form 9PST-NO (9 Form A)
Series -
Coil Voltage 208VAC
Contact Material -
Mfr Siemens
Must Operate Voltage 176.8 VAC