CLM1B12120
Siemens
型号:
CLM1B12120
描述:
CONTACTOR LTG M-HELD,20A,12NO,N1
用户指南
Operating Temperature -
Coil Power 600VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 20 A
Must Release Voltage -
Contact Form 12PST-NO (12 Form A)
Series -
Coil Voltage 110 ~ 120VAC