CLQ4D10NP-221NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CLQ4D10NP-221NC
描述:
FIXED IND 220UH 130MA 6.07OHM SM
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.189" W (5.40mm x 4.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.07Ohm Max
Series CLQ4D10
Inductance 220 µH