CLR-24V-1001
R-K Electronics, Inc.
型号:
CLR-24V-1001
描述:
UNDER FREQ, 24V ADJ 0.7-7PPS, 8-
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 0.5s
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Weight -
Series -
Function Underspeed
Voltage - Supply 20 ~ 24VAC