首页 / 晶体 / CM315D32768DZYT
minImg
CM315D32768DZYT
Citizen Finedevice Co Ltd
型号:
CM315D32768DZYT
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
库存 : 154438
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Series CM315D
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz