CM322522-R22KL
Bourns Inc.
型号:
CM322522-R22KL
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 220NH 360MA 290MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 360 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Series CM322522
Inductance 220 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 230MHz