CM3440Z171B-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
CM3440Z171B-10
描述:
CMC 20A 2LN 170 OHM TH
库存 : 21443
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1mOhm
Impedance @ Frequency 170 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.395" L x 0.335" W (10.03mm x 8.51mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.508" (12.90mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CM
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 20A