Bourns Inc.
型号:
CM453232-470KL
品牌:
封装:
1812
批次:
-
描述:
FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.3287
$3.287
25
$0.28766
$7.1915
50
$0.24662
$12.331
100
$0.226005
$22.6005
250
$0.205428
$51.357
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 2.52 MHz |
| Q @ Freq | 50 @ 2.52MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 140 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1812 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 5Ohm Max |
| Series | CM45 |
| Inductance | 47 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | CM453232 |