CM5441Z161B-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
CM5441Z161B-10
描述:
CMC 75A 2LN 160 OHM TH
库存 : 58852
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 0.3mOhm
Impedance @ Frequency 160 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.600" (15.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CM5441
Voltage Rating - DC 340V
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 75A