CM6460-104
API Delevan Inc.
型号:
CM6460-104
描述:
CMC 100UH 7A 2LN SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6mOhm
Approval Agency -
Size / Dimension 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.300" (7.62mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CM6460
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 7A
Voltage Rating - AC -
Mfr API Delevan Inc.
Features -
Filter Type -
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 100 µH @ 10 kHz