CM6560R-104
API Delevan Inc.
型号:
CM6560R-104
描述:
CMC 100UH 8.5A 2LN SMD
库存 : 40
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 5mOhm
Approval Agency -
Size / Dimension 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.320" (8.13mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CM6560R
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 8.5A
Voltage Rating - AC -
Mfr API Delevan Inc.
Features -
Filter Type -
Package Bulk
Inductance @ Frequency 100 µH @ 10 kHz