CM7560-823
API Delevan Inc.
型号:
CM7560-823
描述:
CMC 82UH 5.5A 2LN TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 13mOhm
Approval Agency -
Size / Dimension 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.861" (21.86mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CM7560
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 5.5A
Voltage Rating - AC -
Mfr API Delevan Inc.
Features -
Filter Type -
Package Bulk
Inductance @ Frequency 82 µH @ 1 kHz