首页 / 晶体 / CM7V-T1A-0.3-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
minImg
Micro Crystal AG
型号:
描述:
CRYSTAL 32.768KHZ SMD
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Series CM7V
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Micro Crystal AG
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz