CreeLED, Inc.
型号:
CMA1825-0000-00PN0U0A40G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB XLAMP NEUT WHT SQU 4000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.044
$9.044
10
$8.5918
$85.918
50
$8.34765
$417.3825
100
$7.6874
$768.74
200
$6.99105
$1398.21
500
$6.547875
$3273.9375
1000
$6.03251
$6032.51
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 12.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 115° |
| Color | White, Neutral |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | 700mA |
| Current - Max | 1.067A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 135 lm/W |
| Size / Dimension | 17.85mm L x 17.85mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 3273lm (Typ) |
| Series | XLamp® CMA1825 |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.70mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 34.6V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 4000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | CMA1825 |