CMCC0805201MT
Venkel
型号:
CMCC0805201MT
品牌:
Venkel
描述:
CMC 330MA 2LN 200 OHM SMD
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 350mOhm
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CMCC
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 330mA