CMD4D13NP-4R7MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CMD4D13NP-4R7MC
描述:
FIXED IND 4.7UH 800MA 194MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 194mOhm Max
Series CMD4D13
Inductance 4.7 µH