Sumida America Components Inc.
型号:
CMD4D13NP-6R8MC
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 6.8UH 650MA 276MOHM SM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.4535
$14.535
25
$1.3414
$33.535
50
$1.11777
$55.8885
100
$1.050795
$105.0795
250
$0.93898
$234.745
500
$0.804821
$402.4105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | 810mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 650 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 276mOhm Max |
| Series | CMD |
| Inductance | 6.8 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Sumida America Components Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |