CMD4D13NP-6R8MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CMD4D13NP-6R8MC
描述:
FIXED IND 6.8UH 650MA 276MOHM SM
库存 : 850
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 810mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 276mOhm Max
Series CMD
Inductance 6.8 µH