CMF2010K000GKEB
Vishay Dale
型号:
CMF2010K000GKEB
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 10K OHM 1W 2% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W