CMF2039R000GNRE
Vishay Dale
型号:
CMF2039R000GNRE
描述:
RES 39 OHM 1W 2% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1W