CMF208R2000JNEB
Vishay Dale
型号:
CMF208R2000JNEB
描述:
RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1W