CMF5024R900FEEB
Vishay Dale
型号:
CMF5024R900FEEB
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 24.9 OHM 1/4W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24.9 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W