Vishay Dale
型号:
CMF55100K00FHEK
品牌:
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 100K OHM 1/2W 1% AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
10
$0.4921
$4.921
25
$0.39976
$9.994
50
$0.3477
$17.385
100
$0.286805
$28.6805
250
$0.249128
$62.282
500
$0.202768
$101.384
1000
$0.160826
$160.826
5000
$0.15237
$761.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | CMF |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CMF55 |