Vishay Dale
型号:
CMF5522M000FKBF
品牌:
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 22M OHM 1/2W 1% AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3845
$2.3845
10
$2.1185
$21.185
25
$1.9646
$49.115
50
$1.84908
$92.454
100
$1.61804
$161.804
250
$1.386848
$346.712
500
$1.155713
$577.8565
1000
$1.001623
$1001.623
5000
$0.970805
$4854.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 22 MOhms |
| Series | CMF |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CMF55 |